BRANDS

"Our job is to produce happiness by suppling the market the best way with products that do not harm the environment when they are produced and do not harm people when they are consumed. Becoming a part of CSR projects for a better and a healthier world holds the lion share of the SUNRINO enthusiasm."

Humble Brush
Steriball
Milk Shake
WE'RE OVER CERTIFIED. BECAUSE IT MATTERS.

WE'RE OVER CERTIFIED. BECAUSE IT MATTERS.

The Humble Co. puts your health first - our products are better for you, and also happen to be better for the environment. We are FDA approved, Vegan, Cruelty-free, Certified Organic and so much more.

Humble Diş Fırçası

BİR
DİŞ FIRÇASINDAN
ÇOK DAHA FAZLASI

Dünyanın daha varlıklı bir bölgesinde doğan nispeten varlıklı insanlardan olduğumuzda, daha az şanslı olanlara yardım etmek bize düşer. Çocukların birçoğu hayatları boyunca hiç diş fırçasına sahip olmazlarken bizler doğal kaynakları tüketip kullanılmış diş fırçalarıyla okyanusları dolduruyoruz. O halde kendimize şunu sormalıyız: Üretim ve tüketim biçimlerimizi değiştirebilir miyiz? En çok ihtiyacı olanlara bir diş fırçası sağlanmasına yardımcı olabilir miyiz? Cevabım evet!

Go Humble, Give Smiles.

Go Humble, Give Smiles goes beyond giving products to children in need. The Humble Smile Foundation delivers professional and sustainable healthcare projects where they are most needed around the world, funded directly by your Humble purchase.

 

Mozambique
Steriball Toothbrush Cap

Milk Shake
milk_shake

Müşteri Yorumları

Bizim işimiz, üretilirken çevreye, tüketilirken de insanlara zarar vermeyen ürünleri pazara en iyi şekilde tedarik ederek mutluluğun yayılmasına yardımcı olmak. Daha iyi ve daha sağlıklı bir dünya için sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, SUNRINO'nun enerjik heyecanında büyük bir paya sahiptir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque et lobortis nisl. Nulla leo est, porta sit amet convallis vestibulum, pulvinar a mi. Suspendisse mollis vehicula tempus.

Emre Cevheroğlu

Proin semper nisi eget condimentum tristique. Donec euismod malesuada rhoncus. Phasellus bibendum purus eget neque accumsan ultricies.

Burak Cevheroğlu