Humble Brush

Humble Brush Ürün Çeşitleri
Humble Brush

Humble Brush

Dünyanın en çok satan bambu diş fırçası; 100% doğada çözünür, sürdürülebilir olarak yetiştirilmiş bambudan mamul fırça sapı. DuPont’tan kaliteli fırça kılları, yetişkinler ve çocuklar için mevcuttur.

Faydaları

Humble Brush, en az sıradan plastik diş fırçaları kadar iyi temizler ve uzun süre dayanır. Çevremiz için daha iyi olması da cabası. %100 sürdürülebilir bambudan imal edilen sapıyla Humble Brush, doğa dostu ve sosyal sorumluluk sahibi bir diş fırçası seçeneğidir; çünkü satın alınan her bir Humble ürünü, ihtiyaç sahibi çocukların yararına gerçekleştirilen projelerin bütçelerine katkı sağlamaktadır.

Humble Brush Diş Fırçası
The Humble Co Tanışma Seti

Biraz da fırça kıllarından bahsedelim

Sürdürülebilirlik ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirme gibi değerlerimizden asla vazgeçmeden en yüksek kalitede diş fırçalarını sunmayı hedefliyoruz.
Diğer naylon türleri yerine Naylon-6 malzemesini seçtik, çünkü yumuşak bir dokuya sahip (bu da dişleriniz için iyi olan seçenek) ve su emilimi oldukça az (bu da fırçanızı temiz tutmanızı sağlıyor). Sağlam, dayanıklı ve hijyenik bir sentetik malzeme. Naylonun karbon ayak izi yününkiyle benzerdir ve naylon-6 zaman içinde doğada yok olur. Fırça kıllarımızın, 70 yıllık üretim deneyimine sahip dünyanın ilk büyük naylon fırça kılı üreticisi DuPont tarafından üretildiğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Kısacası – Gönül rahatlığıyla fırçalayabilirsiniz!

Humble Brush Faydaları