KURUMSAL

Sunrino Kozmetik

Hikayemiz

Bizim hikayemiz İstanbul’da 2015 yılında başladı. Sunrino Kozmetik olarak temsil ettiğimiz markalar binlerce eczane, güzellik mağazaları, organik marketler, oteller, online mağazalar ve parfümeriler de satışa sunulmaktadır. Sunrino, Kozmetik ve kişisel bakım sektöründe küçük bir devrime öncülük etmektedir. Güçlü bir tedarikçi - satıcı- tüketici zinciri kurarak tüm taraflara kazanç üretmeyi hedeflemektedir. Ürün ve hizmet kalitesi ile toplumun yaşam kalitesini yükselmesine katkıda bulunacak ve uzun dönemde sektörün gelişmesine destek olacak yatırımlar yapmaktadır.

Vizyonumuz

Sunrino Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin pazarlaması, satışı ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Firmamız Türkiye pazarına kaliteli, yenilik getiren, bedensel ve ruhsal yaşam kalitesini yükseltmek için tüketicilerine en doğru markları ve ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Sunrino Kozmetik olarak misyonumuz, kişisel bakım endüstrisindeki güçlü ve deneyimli yapımızla, uzun dönemli, detaylı pazarlama ve satış stratejileri geliştirerek, dünya çapında tanınmış, sonuç odaklı ve etkili markalarla tüketicileri buluşturmaktır.
 
Sunrino Kozmetik insanların kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları ürünleri; sağlıklı içerik, doğaya ve insana saygı, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkelerine uygun kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin Türkiye'de yaygınlaşmasını ve daha fazla tüketiciye ulaşmasını amaç edinmiş bir firmadır. Bu kapsam ve tanıma uygun kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini en güvenilir üreticilerden temin edip, topluma en yüksek fayda sağlayacak biçimde çeşitli kanallardan insanlara ulaştırmayı hedeflemektedir.