Diş Arası Fırça

Diş Arası Fırça Çeşitleri
Diş Arası Fırça

Diş Arası Fırça

Diş aralarınızdaki temizlenmesi zor bölgeleri ihmal etmeyin! Sürdürülebilir bambu ve kaliteli fırça kıllarına sahip diş arası fırçamız sayesinde içiniz çok rahat ve dişleriniz gerçekten temiz.
Fırçalarımız
Plastik diş arası fırçaların modası çoktan geçti! Bizim stil sahibi alternatifimiz, %100 sürdürülebilir şekilde yetiştirilmiş bambudan bir sapa ve Dupont’tan kaliteli naylon fırça kıllara sahip ve diş ipi kullanmanın kolay ve pratik bir yolunu sizlere sunuyor.
Biraz da fırça kıllarından bahsedelim.
Düzgün diş temizliği için şimdiye dek bulunmuş olan en etkili ve güvenli malzeme naylondur. Naylon, 1930’lu yıllarda icat edildi ve ilk kez tüketim pazarına diş fırçalarında kullanılarak girdi. Sağlam, dayanıklı ve hijyenik bir sentetik malzemedir.
Diğer naylon türleri yerine Naylon-6 malzemesini seçtik, çünkü yumuşak bir dokuya sahip (bu da dişleriniz için iyi olan seçenek) ve su emilimi oldukça az (bu da fırçanızı temiz tutmanızı sağlıyor). Naylonun karbon ayak izi yününkiyle benzerdir ve naylon-6 zaman içinde doğada yok olur. Fırça kıllarımızın, 70 yıllık üretim deneyimine sahip dünyanın ilk büyük naylon fırça kılı üreticisi DuPont tarafından üretildiğini söylemekten gurur duyuyoruz.

 

Diş Arası Fırçası Size0
Diş Arası Fırçası Size1
Diş Arası Fırça Size2
Diş Arası Fırçası Size3
Diş Arası Fırçası Size4
Diş Arası Fırçası Size5