Diş Macunu

Doğal Diş Macunu

The Humble Co. Doğal Diş Macunu

SLS içermeyen, farklı aromalarda doğal içerikli diş macunu çeşitleri. Sodyum florür içerir ve geri dönüştürülmüş malzemelerden mamul tüplerde sunulur.

FAYDASI

Humble doğal diş macunu yalnızca gerekli malzemeleri içerir. Tüm boyaları, koruyucuları, mikro-boncukları ve diğer zararlı içerikleri çıkardık; geriye yalnızca doğanın en iyi mahsulleri kaldı.
Diş macunumuz en az sıradan diş macunları kadar işlevseldir; buna ek olarak yalnızca doğal malzemelerden üretilmiş olmasının ve doğa üzerinde olabilecek en az etkiye sahip ambalajda bulunmasının avantajını taşımaktadır. Diş macunumuz diş hekimleri tarafından geliştirilmiştir ve bu nedenle diş çürüklerini önlemede etkisi kanıtlanmış bir malzeme olan sodyum florür içerir.

 

Doğal Diş Macunu
Diş Macunu
Diş Macunu2
Diş Macunu3
Çocuk Diş Macunu

Diş Macunu

The Humble Co. 'nun bu diş macunu ağız sağlığınızı, çevremizi ve ağız bakımına ihtiyaç duyan çocukları önemseyen diş hekimleri tarafından sizlere sunulmaktadır. Humble doğal diş macununun içeriğinde yalnızca gerçekten gerekli olan malzemeler bulunmaktadır. Tüm boyaları, koruyucuları, mikro plastikleri ve diğer zararlıları (SLES, SLS, PARABEN, GLUTEN, ŞEKER) çıkarttık; geriye yalnızca doğadan gelen en iyi malzemeler kaldı. Diş macunumuz diş çürükleriyle savaşır. Humble diş macunu ayrıca, diş eti kanamaları, ağız kokusu, diş plağı, diş lekelenmesi ve diş kaybının önlenmesine yardımcı olur.
Ambalajımız Green Leaf teknolojisiyle üretilen yepyeni bir malzemeden yapılmıştır. Diş macunu tüplerinde kullandığımız bu malzeme
1) Optimize edilmiş tek adım üretim süreci
2) Daha ince tabakalar (daha az plastik)
3) Azaltılmış çevresel etki (tüpler, Almanya'daki fabrikamızın hemen yanında bir tesiste üretilmektedir.) sahibidir.
Tüplerimizin geri dönüşümü HDPE geri dönüşüm akışına uygun bulunarak onaylanmıştır.