KURUMSAL

Sunrino Kozmetik

Vizyonumuz

Sunrino Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin pazarlaması, satışı ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Firmamız Türkiye pazarına kaliteli, yenilik getiren, bedensel ve ruhsal yaşam kalitesini yükseltmek için tüketicilerine en doğru markları ve ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Sunrino Kozmetik olarak misyonumuz, kişisel bakım endüstrisindeki güçlü ve deneyimli yapımızla, uzun dönemli, detaylı pazarlama ve satış stratejileri geliştirerek, dünya çapında tanınmış, sonuç odaklı ve etkili markalarla tüketicileri buluşturmaktır.
 
Sunrino Kozmetik insanların kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları ürünleri; sağlıklı içerik, doğaya ve insana saygı, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkelerine uygun kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin Türkiye'de yaygınlaşmasını ve daha fazla tüketiciye ulaşmasını amaç edinmiş bir firmadır. Bu kapsam ve tanıma uygun kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini en güvenilir üreticilerden temin edip, topluma en yüksek fayda sağlayacak biçimde çeşitli kanallardan insanlara ulaştırmayı hedeflemektedir.