integrity / tüm saç tiplerini yeniden yapılandırır ve besler

milk_shake

sağlıklı saçlar için yeniden yapılandırıcı bakım ürünleri

integrity murumuru

nourishing muru muru butter / besleyici muru muru yağı

Normal ve kalın telli saçlar için besleyici muru muru yağı. Bitki özlü içeriklerinin eşsiz karışımı sayesinde saça derinlemesine bakım sağlar. Daha ilk uygulamadan saçı besler, saçı yumuşak ve parlak bırakır.

Kullanım: şampuanlamadan önce kuru saçın boy ve uçlarına eşit bir şekilde uygulayın, masaj yaparak yedirin, 3-5 dakika bekletin. Integrity nourishing şampuanı ile saçınızı yıkayın ve saçınız için en uygun milk_shake® integrity bakımı ile devam edin.

 

integrity booster

booster / konsantre protein

Normal ve ince telli saçlar için konsantre besleyici ürün. İçeriğindeki buğday ve pirinç proteinleri hasarlı ve kimyasal işlem görmüş saçları yeniden yapılandırır ve güçlendirir, saç rengini korur. Yumuşatıcı ve besleyici etkiye sahip organik muru muru yağı içerir.

Kullanım: iyice sallayın, kuru saçın boyları ve uçlarına eşit bir şekilde sıkın, fönle saçı kurutun ve sonrasında integrity nourishing şampuanı ile yıkayın.

integrity shampoo

nourishing shampoo / tüm saç tipleri için besleyici şampuan

Tuz ve sülfat içermeyen formülü ile saçı narince temizler, içeriğindeki muru muru yağı sayesinde saçı besler, yumuşatır, saçtaki elektriklenmeyi önler ve saçı yumuşak ve parlak bırakır.

Kullanım: ıslak saça eşit bir şekilde uygulayın, köpürtün ve durulayın. Gerekirse tekrarlayın.

 

integrity conditioner

nourishing conditioner / tüm saç tipleri için besleyici bakım kremi

Saç rengini korurken tüm saç tiplerini beslemek ve yumuşatmak için tasarlanmıştır. İçeriğindeki yumuşatıcı etkiye sahip organik muru muru yağı derinlemesine besleyici bir etkiye sahiptir.

Kullanım: ıslak ve temiz saça eşit bir şekilde uygulayın. 2-3 dakika beklettikten sonra tarayın ve durulayın.

integrity intensive treatment

intensive treatment / derinlemesine besleyici bakım

Özel formülü sayesinde saçı derinlemesine besler ve saçtaki elektriklenmeyi önler. Saç kütikülünü mühürler, saçı yumuşak parlak ve kolay baş edilebilir bir şekilde bırakırken saç rengini de korur.

Kullanım: temiz saça eşit bir şekilde uygulayın ve masaj yaparak yedirin. 3-5 dakika beklettikten sonra tarayın ve durulayın. Çok hasarlı saçlar için bir bone ile ısı kaynağının altında 5 dakika bekletin. Soğuması için bekleyin ve durulayın.

 

integrity incredible oil

incredible oil / kırık saç uçları için koruyucu bakım yağı

Kırık saç uçlarını engellemek ve onarmak için formüle edilmiş yoğun etkili durulanmayan bakım yağı. Saça hasar veren ısı aletlerine karşı koruyucu bir film tabakası oluşturur, saçı besler, güçlendirir, kolayca baş edilebilir olmasını sağlar ve yumuşatır.

Kullanım: temiz, havlu ile kurutulmuş saça eşit bir şekilde uygulayın. Saçı kurutun veya dilediğiniz gibi şekillendirin. Bu inanılmaz yağ aynı zamanda kuru saça parlaklık katmak ve saçın rengini güzelleştirmek için kullanılabilir.

 

integrity leave in

leave in / hasarlı saçlar için bakım spreyi

Doğal yollarla elde edilmiş keratin, proteinler ve hyaluronik asit içeren amino asitler ile zenginleştirilmiş durulanmayan bakım spreyi. Saçta ağırlık yapmadan saçı güçlendirir ve kolayca baş edilebilmesini sağlar.

Kullanım: saçın köklerinden uçlarına doğru, özellikle en hasarlı bölgelere yoğunlaşarak sıkın. Dilediğiniz gibi şekillendirin.