lifestyling / bir kaç adımda tarzınızı değiştirin

milk_shake

tüm saç şekillerini en doğal şekilde elde etmenizi sağlayan ürün grubu

smoothing cream

smoothing cream / yumuşak tutuşlu yumuşatıcı krem

Saç kütikülünü yumuşatmak, fön ile kurutma işleminde korumak ve doğal bir destek sağlamak için formüle edilmiş şekillendirici krem. Saçı uzun süre yumuşak tutar ve elektriklenmyi önler. Saçı yumuşak ve parlak bırakır, kalıntı bırakmaz.

Kullanım: ihtiyacınız olan miktarını temiz ve havlu ile kurutulmuş saça eşit bir şekilde uygulayın. Dilediğiniz gibi şekillendirin.

 

shaping foam

shaping foam / orta tutuşlu şekillendirici köpük

Saça hacim ve dolgunluk katar ve saçı fön ile kurutma sırasında korur. Esnek tutuşu sayesinde doğal bir kontrol sağlar. Tüm saç tipleri için uygundur.

Kullanım: kullanmadan önce iyice çalkalayın ve ihtiyacınız olan miktar kadar kullanın. Temiz ve havlu ile kurutulmuş saçlara eşit bir şekilde uygulayın ve dilediğiniz gibi şekillendirin.

 

liquid styler

liquid styler / şekillendirici sıvı

Çok yönlü bir şekillendirici sıvı olan liquid styler saçta hafif ve esnek bir tutuş sağlar. Tüm saç şekilleri için uygundur ve saça hacim, yumuşaklık ve parlaklık katar, saçın doğal bir şekilde kurumasını sağlar.

Kullanım: ihtiyacınız olan kadar miktarı temiz ve ıslak saça uygulayın. Dilediğiniz gibi şekillendirin. Kurutma sonrasında bukleleri belirginleştirmek için de kullanılabilir.

 

styling potion

styling potion / şekillendirici krem

Saça hafif destek verir ve tüm saç tiplerinde yumuşatıcı bir etkisi vardır. Çok yönlü ve eşsiz formülü ile saçın kütikülünü yumuşatır, doğal bir hacim sağlar.

Kullanım: temiz ve havlu ile kurutulmuş saçlara ihtiyacınız olan miktarı eşit bir şekilde uygulayın. Dilediğiniz gibi şekillendirin.

 

lifestyling dry shampoo

dry shampoo / kuru şampuan

Anında sonuç veren ultra hafif kuru şampuan. Saça ferahlık ve temizlik hissi verir, saçta ağırlık ve kalıntı yapmaz. Saçı daha uzun süreliğine temiz bir görüntü ile bırakır. Saçı ve baş derisini besler ve yumuşatır.

Kullanım: kullanmadan önce iyice sallayın, saç köklerine sıkın ve biraz bekledikten sonra elleriniz veya bir fırça yardımı ile dilediğiniz gibi şekillendirin.

 

strong eco hairspray

strong eco hairspray / boyalı saçlar için güçlü tutuşlu eko-sprey

Ekstra güçlü tutuşlu saç spreyi saça şekil ve olağanüstü parlaklık verir. Saçı nemden ve çevresel faktörlerden korur, hacim ve şeklin kalıcılığını sağlar. Kolay kurur, kolayca taranır ve saçta kalıntı bırakmaz. Kinoa proteinleri,Integrity 41®, organik meyve özleri, süt proteinleri ve UV filtresi içerir.

Kullanım: saça 20-30 cm uzaktan püskürtün.

 

let it shine

let it shine / yumuşatıcı ve parlatıcı sprey

Saça yumuşaklık ve parlaklık katar, saçta ağırlık yapmaz. Saçta tutuş sağlamaz. Tüm saç tipleri için uygundur, elektriklenmeyi önler ve ısıdan koruyucu özellikleri vardır. Kinoa proteinleri, Integrity 41®, organik meyve özleri, süt proteinleri ve UV filtresi içerir.

Kullanım: havlu ile kurutulmuş saçın boy ve uçlarına eşit bir şekilde püskürtün veya şekillendirmeden sonra uygulayın.

 

texturizing cream

texturizing cream / hacimlendirici ve şekillendirici krem

Özellikle ince telli saçlar için ideal hacimlendirici ve şekillendirici krem. Kuru saça uygulandığında saça hacim katar, saç tellerini kontrol altına alır ve yaratıcı ve dağınık saç stilleri için idealdir. Organik meyve özleri, kinoa ve süt proteinleri, Integrity 41® ve saçı koruyan UV filtresi içerir.

Kullanım: kuru saça uygulayın ve dilediğiniz gibi şekillendirin.