moisture plus / derinlemesine nemli saçlar

milk_shake

gözle görülür fark ile daha genç saçlar için maksimum nemlendirme

moisture shampoo

moisture plus shampoo / kuru saçlar için nemlendirici şampuan

Kuru saça yumuşaklık ve baş edilebilirlik katarken saçın optimal nem seviyesini koruyan narin şampuan. İçeriğindeki organik papaya özü, Integrity 41® ve anti-aging etkisine sahip hyaluronik asit saçı nemlendirir ve saç rengini korur. Paraben ve SLES içermez.

Kullanım: ıslak saça eşit bir şekilde uygulayın, köpürtün ve durulayın. Gerekirse tekrarlayın. Şampuanlama sonrası milk_shake® moisture plus bakım kremi ile devam edin.

 

moisture conditioner

moisture plus conditioner / kuru saçlar için nemlendirici bakım kremi

Kuru saça yumuşaklık ve baş edilebilirlik katarken saçın optimal nem seviyesini koruyan narin bakım kremi. İçeriğindeki organik papaya özü, Integrity 41® ve anti-aging etkisine sahip hyaluronik asit saçı nemlendirir ve saç rengini korur. Paraben içermez.

Kullanım: ıslak saça eşit bir şekilde uygulayın, bir kaç dakika bekletin ve durulayın. Daha yoğun nemlendirme için milk_shake® moisture plus durulanmyan bakım  köpüğü ile devam edin.

moisture whipped cream

moisture plus whipped cream / kuru saçlar için durulanmayan bakım köpüğü

Kuru saça yumuşaklık ve baş edilebilirlik katarken saçın optimal nem seviyesini koruyan durulanmayan bakım köpüğü. Saçı yumuşak, parlak ve sağlıklı bırakır. İçeriğindeki organic papaya özü, Integrity 41® ve anti-aging etkisine sahip hyaluronik asit saçı nemlendirir ve saç rengini korur. Paraben içermez.

Kullanım: iyice sallayın, baş aşağı doğru tutarak sıkın. Temiz, havlu ile kurutulmuş saça uygulayın ve saçı dilediğiniz gibi şekillendirin.

moisture plus