scalp care / saç ve baş derisi bakımı

milk_shake

spesifik saç ve baş derisi problemleri için geliştirilmiş bakım

energizing blend shampoo

energizing blend shampoo / saç kalınlaştırıcı şampuan

İnce telli, dökülen ve cansız saçlar için kalınlaştırıcı şampuan. Saçı ve baş derisini derinlemesine fakat narin bir şekilde temizler. İçeriğindeki ökaliptus, pantenol ve 11 esansiyel yağın karışımı saçı güçlendirir. SLS/SLES ve paraben içermez.

Kullanım: ıslak saça eşit bir şekilde uygulayın, köpürtün, hafif masaj yaparak baş derisindeki mikrosirkülasyonu sağlayın. Durulayın ve uygun bakım kremi ve bakım losyonu ile devam edin.

 

energizing blend conditioner

energizing blend conditioner / saç kalınlaştırıcı bakım kremi

İnce telli, dökülen ve cansız saçlar için bakım kremi. Saçı nemlendirir, karışıklığı giderir ve saçta ağırlık yapmadan yumuşaklık verir. İçeriğindeki biberiye ve adaçayı özleri saçı besler, parlak görünmesini sağlar. Paraben içermez.

Kullanım: ıslak saça eşit bir şekilde uygulayın, köpürtün, hafif masaj yaparak baş derisindeki mikrosirkülasyonu sağlayın. Durulayın ve uygun bakım kremi ve bakım losyonu ile devam edin.

 

energizing treatment

energizing blend scalp treatment / saç kalınlaştırıcı losyon

İnce telli, dökülen ve cansız saçlar için enerji verici ve güçlendirici bakım losyonu. İçeriğindeki biberiye ve adaçayı özleri saçı besler,  güçlendirir ve uyarıcı etkiye sahiptir. Paraben içermez.

Kullanım: yeni saçların uzaması adına baş derisine uygulayın ve masaj yaparak mikrosirkülasyonu sağlayın. Durulamayın ve dilediğiniz gibi şekillendirin. En iyi sonuçlar için haftada iki kez uygulayın.

 

normalizing blend

normalizing blend shampoo / yağlı baş ve derisi için özel şampuan

Normal bir temizleme ürününden çok daha fazlası olan bu şampuan yağlı saç ve baş derisindeki ekstra sebum üretimini dengeler, ve narince fazla sebum ve yağlı kalıntıyı temizler. İçeriğindeki özel bileşenler baş dersini korur ve rahatsızlığı giderir. SLS/SLES ve paraben içermez.

Kullanım: ıslak saça eşit bir şekilde uygulayın, köpürtün ve durulayın. Gerekirse tekrarlayın.

 

purifying blend

purifying blend shampoo / arındırıcı şampuan

Saçı derinlemesine fakat nazikçe temizler, kalıntılar, kepek, sebum, ter ve şekillendirici atıklardan arındırır. Özel bitki özlü bileşenler saçlı deriyi ve saçları kirlilikten korumaya katkıda bulunur, sağlıklı, parlak bir sonuç sağlar. İçeriklerinin özel sinerjisi baş derisini rahatlatır ve korur. SLS/SLES ve paraben içermez.

Kullanım: ıslak saça eşit bir şekilde uygulayın, köpürtün, bir kaç dakika bekletin ve durulayın.