silver shine / güzel sarı saçların sırrı

milk_shake

sarı, gümüş ve beyaz saçlarda istenmeyen renk tonlarını nötralize etmek için tasarlanmış bakım ürünleri

silver shampoo

silver shine shampoo / sarı ve gümüş saçlara özel şampuan

İçerdiği özel viyole pigment sayesinde sarı, beyaz ve gümüş renkli saçlarda istenmeyen sarı tonları nötralize eden narin şampuan. Organik mevye özleri ve süt proteinleri ile zenginleştirilmiş formülü saçı parlak, yumuşak ve sağlıklı bırakır. SLES içermez.

Kullanım: ıslak saça eşit bir şekilde uygulayın, köpürtün ve durulayın. Gerekirse tekrarlayın. Daha yoğun sonuçlar için saçta daha uzun süre bekletin.

 

light silver shine shampoo

silver shine light shampoo / sarı ve gümüş saçlara özel şampuan

Doğal veya açılmış sarı, gümüş veya beyaz saçlardaki istenmeyen en hafif sarı tonları bile nötralize eden, %50 daha az viyole pigment içeren narin şampuan. Organik mevye özleri ve süt proteinleri ile zenginleştirilmiş formülü saçı parlak, yumuşak ve sağlıklı bırakır. SLES içermez.

Kullanım: ıslak saça eşit bir şekilde uygulayın, köpürtün ve durulayın. Gerekirse tekrarlayın. Şampuanlama sonrası milk_shake® silver shine bakım kremi ile devam edin.

 

silver shine conditioner

silver shine conditioner / sarı ve gümüş saçlara özel bakım kremi

Sarı, gümüş ve beyaz saçlarda istenmeyen sarı tonları nötralize eden özel bir pigment ile formüle edilmiş bakım kremi. Saçı yumuşak ve canlı bırakır. İçerdiği süt proteinleri, Integrity 41®, organik meyve özleri saçı yumuşatır, nem dengesini sağlar ve saç rengini korur. Paraben içermez. 

Kullanım: temiz, ıslak saça uygulayın, bir kaç dakika bekletin ve durulayın.

 

silver shine whipped cream

silver shine whipped cream / sarı ve gümüş saçlara özel bakım köpüğü

Sarı, gümüş ve beyaz saçlarda istenmeyen sarı tonları nötralize eden özel bir pigment ile formüle edilmiş durulanmayan bakım köpüğü. Saçı yumuşak ve canlı bırakır. İçerdiği süt proteinleri, Integrity 41®, organik meyve özleri saçı yumuşatır, nem dengesini sağlar ve saç rengini korur. Paraben içermez.

Kullanım: iyice sallayın, baş aşağı doğru tutarak sıkın. Temiz, havlu ile kurutulmuş saça uygulayın ve saçı dilediğiniz gibi şekillendirin.