sun & more / güzellik ve güneş bakımı

milk_shake

saç ve vücut için güneş ürünleri

sun all over shampoo

all over shampoo / saç ve vücut için nemlendirici şampuan

İkisi bir arada, saç ve vücut için temizleyici ve yumuşatıcı şampuan özellikle havuz ve denizden sonra kullanılmak için uygundur. Saçı ve cildi güneşin etkilerinden korur. Dinamik ve pratik insanlar için idealdir. UV filtresi, vitamin E ve özel doğal içerikler sayesinde saçı ve cildinizi ferahlatır ve sağlıklı bir görünüm sağlar.

Kullanım: ıslak saç ve vücuda eşit bir şekilde uygulayın, köpürtün ve durulayın. Gerekirse tekrarlayın. En iyi sonuçlar için beauty mask ile devam edin.

 

sun more beauty mask

beauty mask / yoğun besleyici saç maskesi

Güneş, tuz, rüzgar ve klorun zarar verici etkilerini azaltmak için formüle edilmiş yoğun besleyici bakım maskesi. Derinlemesine etkisi ile saçı yumuşak, parlak ve kolayca baş edilebilir bırakır. Paraben içermez.

Kullanım: havlu ile kurutulmuş temiz saça uygulayınız.

 

pleasure oil

pleasure oil / vücut ve saç için besleyici yağ - SPF 6

Deniz ve havuz kenarında veya duş sonrası kullanmak için ideal, saç ve vücudu nemlendiren bakım yağı. Cildi yumuşak bırakır ve besler. “Kuru yağ” etkisi ile cilde UVB/UVA koruması sağlar. Organik argan yağı, hibiskus yağı, organik çarkıfelek meyvesi yağı ve UV filtresi içerir.

Kullanım: iyice sallayın ve saç ve vücuda eşit bir şekilde, güneşe çıkmadan 20 dakika önce cildinize uygulayın. Duş ve terleme sonrasında uygulamayı tekrarlayın. uygulayın. 2-3 dakika beklettikten sonar durulayın.

 

suncreen milk

sunscreen milk / güneş kremi - SPF 15

Kolayca uygulanabilen ve hızlıca emilen hafif ve rahatlatıcı formül.Bitkisel yumuşatıcılar ve UVB / UVA fotostabil UV filtreleriyle zenginleştirilmiş, hoş, yağsız dokusu ve tatlı, ferah kokusu ile cildi korur ve besler. Organik argan yağı ve karite yağı içerir.

Kullanım: güneşe maruz kalmadan en az 20 dakika önce açıkta kalan cilde eşit miktarda uygulayın. Banyo, duş veya terlemeden sonar uygulamayı tekrarlayın.

 

sensual lotion

sensual lotion / güneş sonrası nemlendirici süt

Ciltte uzun süre kalıcı bir bronzluk için bitkisel özlerin karışımı ile formüle edilmiş nemlendirici süt. Cilde inanılmaz derecede yumuşaklık verir. Organik muru muru yağı, hibiskus yağı, organic çarkıfelek meyvesi yağı, pirinç yağı, tatlı badem yağı ve UV filtresi içerir.

Kullanım: temiz cilde uygulayın ve emilene kadar masaj yaparak yedirin.

 

incredible bronzer

incredible bronzer / bronzlaştırıcı sprey

Yüz ve vücut için uygun, anında sağlıklı ve güvenli bir şekilde broznluk veren sprey. Leke yapmadan doğal bir etki ile cildi tamamen kaplar. Diğer bronzlaştırıcı ürünlerden farklı olarak turunculuk yapmaz, narin ve hoş bir kokuya sahiptir. Organik aloe vera suyu içerir.

Kullanım: temiz ciltten 20 cm uzaklıkta tutarak uygulayın. Baş bölgesinden başlayarak bronzlaştırıcı etki yaratmak istediğiniz bölgeye kadar uygulayın. Ürünün artması durumunda hafifçe silin. En iyi sonuçlar için 2-3 günde bir uygulayın. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayın.