The Humble Co.

Humble'a Geçin, Gülümsemeler Yaratın.

İşte Bizim Hikayemiz – İsveç’te Başladı

2013 yılında kurulan The Humble Co., dünya çapında büyümesini sürdürüyor. Ürünlerimiz bugün binlerce eczane, mağaza, organik market, online markette mevcut. İsveç çıkışlı The Humble Co., kişisel bakım ürünleri sektöründe küçük bir devrime öncülük ediyor – tasarımdan üretime, mütevazı bir yaklaşımla.

 

The Humble Co. Hikayemiz
The Humble Co. Vizyonu

Mütevazı Humble Vizyonumuz

Dünyanın birçok imkana sahip, şanslı bir bölgesinde doğduysak, bizden daha az şanslı olanlara yardım etmek bizim görevimiz olmalı. Dünyada birçok çocuk hiçbir ağız bakımı ürününe sahip değilken bizler doğal kaynakları tüketiyoruz ve okyanusları kullanıp attığımız ürünlerle dolduruyoruz.
Üretim ve tüketim alışkanlıklarımızı değiştirebilir miyiz? En çok ihtiyacı olanlara ağız bakım ürünleri sağlanmasına yardımcı olabilir miyiz? Cevabımız evet!
The Humble Co., biz diş hekimleri tarafından, size iyi gelecek ve gezegenimize duyarlı ürünler yaratmak üzere kuruldu. Satın alınan her Humble ürünü, ihtiyaç sahibi çocukların yararına projeler bütçe sağlanmasına katkıda bulunuyor.
Harekete siz de katılın. Değişimi gerçekleştirin. Humble’la mütevazı olun.

 

The Humble Co. Ürünleri

Humble Brush

Doğal Diş Macunu

Diş İpi

Kürdanlı Diş İpi

Diş Arası Fırça

Sakız

Pamuklu Çubuk

Dil Temizleyici

Diş Fırçası Kabı

Diş Fırçası Standı

Ağız Bakım Suyu

Plastik Sorunu

3.6 Milyar Plastik Diş Fırçası
Plastik diş fırçalarına karşı savaşta çok kararlıyız. Biz buna savaş demeyi seçiyoruz çünkü dünya her sene 3,6 milyar diş fırçası tüketiyor – bunların neredeyse tamamı çöplükleri ve okyanusları dolduruyor! Sade ve güzel tasarımıyla Humble Brush, sıradan plastik diş fırçalarına ciddi bir alternatif. Hatta hiçbir dezavantajı yok! O halde bundan sonra neden plastik diş fırçası alasınız ki? Plastiğe dur deyin. Humble’la mütevazı olmayı seçin.
Okyanus Suçları
İçinde yaşadığımız dünyanın güzel okyanuslarının ve kumsallarının tadını çıkarmak istiyoruz; çevremizi zehirleyen ve kirleten plastik atık miktarı suç sayılacak seviyede. Bunun azaltılmasına yardımı olun – bugün Humble’a geçin!   

 

 

The Humble Co. Plastik Diş Fırçası
The Humble Co. İlkelerimiz

İlkelerimiz

Tüm The Humble Co. ürünleri, bir dizi mütevazı değerle karakterize edilmiştir. Bu karakter özelliklerinin bir arada bulunması The Humble Co. ürünlerini benzersiz kılar ve diğerlerinden ayırır.
The Humble Co. Ürün Değerleri
Sağlık / Yaşam ürünleriyle yaşam tarzı seçimleri ve alışkanlıklarını iyileştirerek yaşam kalitesini artıran ürünler sunmak (Önleyici)
Premium ürünlerle tüketiciye yüksek kalite bir ürün sahibi olduğu hissini verecek bir üretim süreci ve sonuç sunmak (Premium)
Kanıta dayalı yenilikler ve profesyonellerin tavsiyesiyle tüketiciye değişimi gerçekleştirecek güveni sunmak (Profesyonel)
Doğa dostu üretim, ambalaj ve atık süreciyle olabilecek en düşük çevresel ayak izini bırakmak (Gezegen)
Sosyal Sorumluluk Sahibi ürün dağıtımıyla en çok ihtiyacı olanlara yardım etmek – Humble Smile Vakfı ile yürütülmektedir (İnsan)
Hikâye anlatıcılığı aracıyla ve iletişimde sade bir dil kullanarak tüketicinin marka ile anlamlı ve kolay özdeşim kurmasını sağlamak (Sadelik)
Kâr edebilirlik esasını büyüme ve daha fazla etki bırakma mekanizması olarak kullanırken ortalama tüketicinin sepetine rahatça koyabileceği, diğer ürünlerle rekabet edebilen ürünler sunmak. (Kâr)

HUMBLE'A GEÇİN GÜLÜMSEMELER YARATIN.

Humble’a Geçin, Gülümsemeler Yaratın kampanyası, ihtiyaç sahibi çocuklara ürün göndermekten çok daha fazlası. Humble Smile Vakfı, doğrudan sizin satın aldığınız Humble ürünleriyle bütçesini oluşturduğu profesyonel ve sürdürülebilir sağlık projelerini dünyada en çok ihtiyaç duyulan yerlerde gerçekleştiriyor.

 

The Humble Co. Kuruluş

Diş hekimleri tarafından geliştirildi

Ürünlerimizin tamamı diş hekimlerinin tavsiyeleriyle ve gözetimi altında düşünüldü, tasarlandı ve imal edildi. Diş hekimleri olarak bizler, ilk önce ve en önemlisi ürünlerimizin kanıta dayalı faydaları olması gerektiğine ve verimli performans göstermesi gerektiğine inanıyoruz. Bu önceliğe istinaden, tüm ürünlerimizin test ve geliştirme süreçlerine oldukça fazla zaman ayırdık.
İskandinav Tasarımı
Dünyanın dört yanında İskandinav tasarımları, sadelikleri ve kullanışlılıkları sebebiyle hayranlık uyandırmıştır. Buna verimli ve çevreye duyarlı imalatı, dağıtımı ve satış sonrası bakımı da ekledik. The Humble Co. İsveçli kökleriyle ve bunun ürünlerimizin tasarım ve geliştirme süreçlerine olan etkisiyle gurur duyuyor.