STERIBALL

Diş Fırçanız için Hijyenik Koruyucu Kap
Steriball - Hikayemiz

İşte Bizim Hikayemiz

Sunrino Ailesi dünyayı daha dostane bir yer haline getirmeye kendini adamıştır; bu işe de sizin ağzınızdan başlıyoruz. Bizler doğaya ve gezegene saygılı, küçük, bağımsız bir ekip olarak etkili içeriklere sahip ürünlerimizle her zaman diş̧ fırçalamaya koşarak gitmenizi sağlayacak işler çıkaracağız. Steriball hijyenik kabı tasarlamamızın en önemli sebebi, bunu bir ihtiyaç olduğunu fark etmiş olmamızdır.
Ağız sağlığı reyonlarında gezerken birçok üründen bahsedildiğini duyduk. Koku, çekilmiş̧ diş̧ etleri, sararmış̧ dişler ve farklı fırçaların çeşitli vaatleri... Bütün markalar bu sorunlarla savaştıklarını söylüyorlardı. Fakat hiç kimse diş fırçasının bakımından ve korunması gerektiğinden bahsetmiyordu.
Diş fırçası denildiğinde akla gelen ilk şey diş macunudur. Fakat diş fırçası ve diş macunu kadar diş fırçasının bakımı da önemlidir. Diş fırçanızı sadece seyahatlerde değil, aile bireylerinizin diş fırçalarından da korumanız gerekiyor. Diş fırçalarını kullandığımız mekanlarda, bardak veya farklı saklama kaplarında tuttuğumuzda  diş fırçaları sağlığınız için sakıncalı hale gelebilir.
Steriball’un doğal içeriğinde bulunan saf uçucu yağları (çay ağacı, kekik, nane yaprağı yağı) kolayca buharlaşarak bulunduğu ortamı anında hijyenik hale getiriyor. Biz buna aktif buhar teknolojisi diyoruz.
Diş fırçanızın herhangi bir yüzey ile temas etmemesi için Steriball’u deneyin!

 

STERIBALL ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Diş fırçanızı temiz tutar.
Geliştirilmiş bitkisel tablet teknolojisi ile fırçanızın ferah kalmasını sağlar.
Hem ev hem seyahat için çok kullanışlıdır.
Tüm standart ve elektrikli diş fırçalarına uyar.
Steriball 3 aya kadar diş fırçanızı korur.
Steriball, hayvanlara karşı saygılı bir üründür. Üretiminde hayvanlar üzerinde hiçbir deneme yapılmadığı gibi, hayvansal hiçbir içerik te barındırmaz.
Satın alınan her bir Steriball TOÇEV Vakfı aracılığı ile okuma istekli ihtiyaç sahibi çocukların eğitim gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olur.

Bizim Farkımız

Bizim Farkımız!

Steriball, geri dönüştürülebilir doğaya  saygılı mamullerden üretilmiştir ve Bisfenol-a (BPA) içermediği kanıtlanmıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve hayvansal hiç bir içerik kullanılmamıştır.

 

Steriball Diş Fırçası Kabı Çeşitleri

Yetişkinler için Steriball

Çocuklar için Steriball

Toçev

"Okumak Her Çocuğun Hakkıdır." TOÇEV

TOÇEV, "Okumak Her Çocuğun Hakkıdır” diyerek çıktığı yolda; okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara, tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek sağlıyor.
Her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışıyoruz.
Binlerce çocuğun eğitimini desteklerken, hayata geçirdiği 21 proje ile de milyonlarca çocuğun hayatında farklı konularda farkındalık oluşturuyor.
Steriball diş̧ fırçası hijyenik kabından satın alarak, TOÇEV’in okuma istekli çocuklarının eğitimine sizde katkı sağlayabilirsiniz.